Vizesiz Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 5 Gün...

  • Vizesiz Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 5 Gün :
  • Vizesiz Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 5 Gün :
  • Vizesiz Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 5 Gün :
  • Vizesiz Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 5 Gün :
  • Vizesiz Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 5 Gün :
  • Vizesiz Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 5 Gün :
  • Vizesiz Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 5 Gün :
  • Vizesiz Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 5 Gün :
  • Vizesiz Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 5 Gün :
  • Vizesiz Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 5 Gün :

HAREKET NOKTASI
22.00 istanbul havalimanı 

Paket Fiyata Dahil Hizmetler :
• Türk Hava Yolları ile İstanbul Yeni Havalimanı – Sharm El Sheikh – İstanbul Yeni Havalimanı Gidiş Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri
• Havalimanı Vergileri
• Seçilen Otel Kategorisinde 3 Gece Belirtilen Pansiyon Tipinde Konaklamalar
• Havalimanı / Otel / Havalimanı Arası Transferler
• Türkçe Rehberlik Hizmeti

Paket Fiyata Dahil Olmayanlar:
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu
• Tur Programında Belirtilmeyen Tüm Geziler
• Mısır'a Vizesiz Gitme İmkanınız Bulunmaktadır. Ancak Bu Kapsamda Sadece Sharm El Sheikh Havalimanına İniş Yapıp Aynı Havalimanından Dönüş Yapılması Ve Güney Sina Bölgesinden Dışarıya Çıkılmaması Gereklidir
• Kişisel Harcamalar

Turlarımızda Yapılabilecek Extra Turlar
• Ekstra Tur : Tekne İle Ras Mohamed Turu // 45,00 USD Kişi Başı Yetişkin – 25,00 USD Çocuk Ücreti
Rengarenk Mercanların ve Çeşitli Balıkların Olduğu En Ünlü Deniz Altı Rezervlerinden Birini Ziyaret Ediyoruz. Öğle Yemeği ve Soft İçecekler Tur Fiyatımıza Dahildir.
• Ekstra Tur : VIP Korsan Tekne Gezisi // 80,00 USD Kişi Başı Yetişkin – 40,00 USD Çocuk Ücreti
Lüks Korsan Teknesi İle Deniz Gezisinin Tadını Çıkarın, Şnorkelli Yüzme İçin Ras Mohamed Ulusal Parkında 3 Mola İle Yapacağımız Bu Turumuzda da Deniz Mahsüllü Öğle Yemeği ve İçecekler Tur Fiyatımıza Dahildir.
• Ekstra Tur : Deniz Gözlemi Turu // 40,00 USD Kişi Başı Yetişkin – 20,00 USD Çocuk Ücreti
Ortalama 2 Saat Süren Bu Turumuzda Kızıl Deniz’in 3 Metre Altında Islanmadan Müthiş Deniz Yaşamını Gözlemleyebileceğimiz Harika Bir Denizaltı Macerası Yaşayacaksınız.
• Ekstra Tur : Moto Safari Turu // 25,00 USD Kişi Başı Yetişkin (Çocuk İndirimi Yoktur)
Özel ATV Motorlarımız ve Deve İle Safari Yapıyoruz. Turumuz Sonrasında Tente Altında Bedevi Çayı İle Dinleniyoruz.
Covid – 19 Güncel Seyahat Gereksinimleri
Seyahatiniz Öncesinde Ve Sonrasında
• Sharm El Sheikh’e Yapılan Seyahatlerde Güncel Bir Covid Kısıtlaması Bulunmamakta Olup, Aşı ve PCR Şartı Aranmadan


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul – Sharm El Sheikh 1 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Türk Havayolları kontuarı önünde SAAT 22:00’da buluşma. Havaalanında çıkış işlemlerini bitirdikten sonra Türk Havayolları tarifeli uçuşu TK 698 ile saat 01:10’da Mısır’ın egzotik tatil destinasyonu Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel saat 02:35’de varışımızın ardından otelimize hareket.

2.

Gün
Sharm El Sheikh 2 gün programını görmek için tıklayınız

Check In işlemlerimiz sonrasında odalara yerleşme ve geceleme otelimizde. Gün içerisinde rehberimiz tarafından otelde ziyaret edilerek Sharm El Sheikh’de yapabileceğiniz turlar ve aktiviteler için bilgilendirileceksiniz. Günümüzün devamında otelinizde ki aktivitelerin tadını çıkabilir, Mısırın eşsiz denizin keyfine varabilirsiniz.

3.

Gün
Sharm El Sheikh 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Ekstra Turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

4.

Gün
Sharm El Sheikh 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Saat 12:00 itibari ile odalarımızı boşaltarak Check Out yapıyoruz. (Otelin de müsait olması durumunda ve rehberimize önceden bilgi verilmesi koşulu ile ekstra ücret ödeyerek odanızı havalimanı transfer saatine kadar tutabilirsiniz.) İlk gece alamadığınız yemeğin yerine bu akşam yemeği otelimizde. Rehberimiz tarafından belirlenen saatte havalimanına transfer.

5.

Gün
Sharm El Sheikh – İstanbul 5 gün programını görmek için tıklayınız

Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’nın TK 699 tarifeli uçuşu ile saatte 03:35‘de uçuşumuz başlıyor. Yerel saat ile 04:20’de varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİLER
Covid – 19 Güncel Seyahat Gereksinimleri
Seyahatiniz Öncesinde
-Turistler, kalkıştan en fazla 72 saat önce yapılmış, sonucu negatif bir geçerli COVID 19 PCR testi belgesi göstermelidir.
Test Muafiyetleri
-12 yaşından küçük yolcular,
-Kalkıştan en az 14 gün önce AstraZeneca (Vaxzevria), Janssen, Moderna (Spikevax), Pfizer-BioNTech (Comirnaty), Sinopharm, Sinovac veya Sputnik V ile tam olarak aşılandığını gösteren COVID-19 asi sertifikasına sahip yolcular. Sertifika Arapça, Fransızca veya İngilizce olmalı ve bir QR koduna sahip olmalıdır.
Türkiye’ye Dönüşünüz Öncesinde
-Türkiye’ye yapılacak olan uçuşlarımızda tüm misafirlerimizin Türkiye’ye gelen uçuşlarının varisinden en fazla 72 saat içinde yapılmış negatif PCR testi sonucu veya 48 saat içinde hisli antijen test sonucu ibraz etmesi gerekmektedir.
Türkiye Cumhuriyeti Test Muafiyetleri
-Varıştan en az 14 gün önce düzenlenmiş iki doz Covid-19 asi sertifikasına (Johnson & Johnson tek doz) sahip olup son 14 gün içerisinde Birleşik Krallık, Iran, Mısır, Singapur, Afganistan, Bangladeş, Brezilya, Güney Afrika, Hindistan, Nepal, Pakistan, Sri Lanka’da bulunmamış yolcular.
-0-6 yas arası yolcular
ÖNEMLİ NOTLAR
-Ekstra turlarda Avantajlı Gezi paket fiyatlarından faydalanabilmek için ücretin tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenmesi gerekmektedir.
-Ekstra turlar minimum 15 kişinin katilimi ile gerçekleşmektedir. 15 kişinin altında katilim durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir ya da metro ile gerçekleştirilebilir. Rehberimiz içeriği ayni kalmak serti ile extra turların günlerinde değişiklik yapabilir.
-Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya ayni destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
-Sharm El Sheihk programlarımızda rehber Sharm El Sheihk karşılamalı olacaktır, pakete dahil rehberlik hizmeti sadece panoramik şehir turu ve gidiş - dönüş alan transferini kapsamaktadır. Ekstra turlar alındığı takdirde rehberlik hizmeti de alınmış olacaktır. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.
-Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
-Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolune tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir.
-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
-Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Acente sorumlu tutulamaz.
-Acente gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği ayni kalmak koşuluyla değiştirme hakkini saklı tutar.
-Acente kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkini saklı tutar.
-Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolay belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acente sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda Acente olabilecek en iyi alternatifi misafirlerine sunmakla yükümlüdür.
-3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür.
-Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
-Tura 21 günden az kala iptal, iade ve değişiklik yapılamaz. 


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#445
LOKASYON:
Mısır
İPTAL POLİTİKASI:
TÜM TUR PROGRAMLARINDA TUR HAREKETİNE 30 GÜN KALANA KADAR TURU SATIN ALAN KİŞİLERDEN KAYNAKLANAN İPTALLERDE ÖDENMESİ ZORUNLU VERGİ, HARÇ VE BENZERİ YASAL YÜKÜMLÜLÜKLERDEN DOĞAN MASRAFLAR HARİÇ OLMAK ÜZERE, ÖDEDİĞİ ÜCRETİN TAMAMI KATILIMCIYA İADE EDİLİR. TUR HAREKETİNE 30 İLE 15 GÜN KALANA KADAR YAPILAN İPTALLERDE ÖDENMESİ ZORUNLU VERGİ, HARÇ VE BENZERİ YASAL YÜKÜMLÜLÜKLERDEN DOĞAN MASRAFLAR HARİÇ OLMAK ÜZERE,KATILIMCIYA TOPLAM TUR BEDELİNİN %30'U İADE EDİLİR. KATILIMCININ O ANA KADAR ÖDEDİĞİ ÜCRET %50 ’ NİN ALTINDAYSA ARADAKİ FARK KENDİSİNDEN TAHSİL EDİLİR. HAREKETE 15 GÜNDEN AZ KALA YAPILAN İPTALLERDE TOPLAM TUR BEDELİNİN İADESİ YOKTUR

TARİH VE FİYATLAR

499$

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Vizesiz Sharm El Sheikh Turu 3... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.