1 Gece Konaklamalı Kartepe Maşukiye Ormanya...

 • 1 Gece Konaklamalı Kartepe Maşukiye Ormanya Turu :
 • 1 Gece Konaklamalı Kartepe Maşukiye Ormanya Turu :
 • 1 Gece Konaklamalı Kartepe Maşukiye Ormanya Turu :
 • 1 Gece Konaklamalı Kartepe Maşukiye Ormanya Turu :
 • 1 Gece Konaklamalı Kartepe Maşukiye Ormanya Turu :
 • 1 Gece Konaklamalı Kartepe Maşukiye Ormanya Turu :
 • 1 Gece Konaklamalı Kartepe Maşukiye Ormanya Turu :
 • 1 Gece Konaklamalı Kartepe Maşukiye Ormanya Turu :
 • 1 Gece Konaklamalı Kartepe Maşukiye Ormanya Turu :
 • 1 Gece Konaklamalı Kartepe Maşukiye Ormanya Turu :
 • 1 Gece Konaklamalı Kartepe Maşukiye Ormanya Turu :
 • 1 Gece Konaklamalı Kartepe Maşukiye Ormanya Turu :
 • 1 Gece Konaklamalı Kartepe Maşukiye Ormanya Turu :

DAHİL OLANLAR:

1 Gece Akçakoca Uygulama Otelinde Konaklama
Gidiş Dönüş Ulaşım
Osmanlı Bahçesi Restaurantta İlk Gün Akşam Yemeği ve 2. Gün Serpme Köy Kahvaltısı
İlk Gün Araçta Kahvaltı Paketi
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sigortası
Kayak Merkezi Girişleri

HARİÇ OLANLAR:

Kişisel Harcamalar
Restauranta Dışarıdan Yiyecek ve İçecek Getirmek Yasaktır
ATV Safari 250 ₺ Kişi Başı 1 Saat
Zipline, Uçan Bisiklet, At Binme, Su Botu, Atış Poligonu 80’er ₺
Cam Teras 15/20 ₺
Sultan Kayığı Turu 80 ₺-Gökyüzü Eli 30 ₺
Öğle Yemekleri
Kayak ve Snowboard Setleri 220 ₺
Kıyafet Parça Başı 90 ₺
Telesiyej Gidiş Dönüş 100 ₺ÖNERİLERİMİZ

Gezi boyunca ayağınızda rahat bir ayakkabınızın olması, yürüyüşlerinizi daha keyifli bir hale getirir.Yapacağınız spor&şık kombinler fotoğraflarınızın likelarını yükseltebilir! Beyazın gözünüzü almaması için kışlık güneş gözlüğü öneririz. Kendi kayak ekipman ve kıyafetlerinizi de getirebilirsiniz.Termal içlik, kayak çorabı, eldiven gibi aksesuarlarınızı da yanınıza alabilirsiniz.Ve en önemlisi, fotoğraf makinesi, sarj aleti ve powerbankinizi yanınıza almayı unutmayınız!ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 kişidir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turfırsatı.com kesinlikle sorumlu değildir.Acenta yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acenta'ya müşterileri gönderebilir bu sayede müşterinin tatil planı bozulmamış olur.Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

0-3 yaş aralığındaki bebek ve çocuğunuzdan koltuk ve yatak verilmeme kaydı ile ücret alınmaz.T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.3 Yaş ve Üstü Çocuklardan Tam Ücret Alınmaktadır.

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz. Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turfırsatı.com sorumlu değildir.

KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner
31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi
27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
KARTEPE 1 gün programını görmek için tıklayınız

Siz değerli misafirlerimizle sabah belirtilen saatlerde buluşup Kocaeli güzergâhından Kartepe’ye doğru yola çıkıyoruz. Araçta Lunch Box Kahvaltı Paketi ikramları eşliğinde zevkli bir yolculuk ile Kartepe’ye varıyoruz. Bir tarafta olanca güzelliğiyle Sapanca Gölü, diğer tarafta yine muazzam görüntüsüyle insanı büyüleyen İzmit Körfeziyle ve 1600m yüksekliğinde zirvesiyle Kartepe, İstanbul'a yakınlığı, kar kalitesi, pistleri ile amatörden profesyonele kayak severleri ağırlamaktadır. Kayak ekipmanlarımızı kiralamak üzere anlaşmalı olduğumuz Kayak Evine geçiyoruz. Aynı zamanda kızak ile çocukluğuna geri dönmek isteyenler için ideal yerlerdendir. Telesiyejler ‘den yararlanabilir veya kafeteryalarda muhteşem dağ havasında sıcak sohbetlerle şehir yorgunluğunu atabilirsiniz. Akşam saat 17:00 civarında siz değerli misafirlerimizle buluşup kayak malzemelerinizi bırakmak üzere Maşukiye de ki kayak evine geçiyoruz ve ardından akşam yemeğimizi almak üzere Osmanlı Bahçesine geçiyoruz. Yemeğin ardından otelimize giriş yapıyoruz.
Konaklama: AKÇAKOCA UYGULAMA HOTEL

2.

Gün
MAŞUKİYE & ORMANYA 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelden saat 08:00 de çıkıp yine kahvaltı için Osmanlı Bahçesine alacağımız serpme kahvaltı sonrası 2. Günümüze başlıyoruz. Maşukiye’de Sapanca Gölü manzarasında bol oksijenli doğasında rehberimizin keyifli anlatımının ardından Şehir de yaşamış olduğunuz tüm stresi atabilmeniz için Macera Parkına gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz parkımızda mevcut olan Atv, Utv Safari turuna katılabilir ve Zipline yapabilir.(Ekstra) Dileyen misafirlerimiz de doğa yürüşü yaparak fotoğraf çekebilir veya alışveriş yapabilirler. Stresinizi attığınız keyifli gezimizin ardından 460 m2 lik bir alan içerisinde 100 m2 olarak yapılmış ve 185 metre yüksekliğe sahip Türkiye’nin en büyük Cam Seyir Terası'na doğru hareket ediyoruz. (Ekstra) Rehberimizin anlatımı eşliğinde kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Molamızın ardında öğle yemeğimiz için restaurantımıza geçiyoruz. (Ekstra). Öğle yemeği sonrasında Sapanca’ya hareket ediyoruz. Sapanca gölü hakkında rehberimizin gerekli anlatımlarının ardından, göl kenarında kordon boyunca bulunan kafelerde tüm günün yorgunluğunu atabilmek adına çayınızı ve kahvenizi keyifle yudumlamanız için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Ormanya’ya hareket ediyoruz. 4 bin dönüm alandan oluşan Doğal Yaşam Parkı Ormanya, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içinde barındırıyor. Ala geyikler, Ceylanlar, Karacalar gibi bir çok tür hayvan park içerisindeki doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Günümüze ''Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle tanımamıza vesile olan kahramanların kaldıkları evlerin bulunduğu alanı gezerek turumuza devam ediyoruz. Filmlerde izlediğiniz kahramanların aklınıza geleceğini, eğlenceli dakikalar geçirebileceğinizi ve unutulmaz anılar biriktirip fotoğraflayacağınıza eminiz. Molamızın ardından sonrasında saat 16-16:30 civarı İstanbul’a hareket etmek üzere yola çıkıyor akşam saatlerinde İstanbul’a varış yapıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle bir başka Turfırsatı organizasyonunda buluşmak üzere turumuzu sonlandırıyoruz. Konaklama: DÖNÜŞ YOLCULUĞU
YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#462
LOKASYON:
Kartepe
BULUŞMA:
06:00 Beylikdüzü (Marmarapark Karşısı) 06:15 Avcılar (Metrobüs Durağı Yanı) 06.30 İncirli (Dilek Pastanesi Önü) 06:45 Mecidiyeköy (İETT Durakları Önü) 07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 07:10 Bostancı Köprüsü 07:20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü) 07:25 Pendik Köprüsü (Ankara Yönü) 07:45 Gebze Center Önü
İPTAL POLİTİKASI:
TÜM TUR PROGRAMLARINDA TUR HAREKETİNE 30 GÜN KALANA KADAR TURU SATIN ALAN KİŞİLERDEN KAYNAKLANAN İPTALLERDE ÖDENMESİ ZORUNLU VERGİ, HARÇ VE BENZERİ YASAL YÜKÜMLÜLÜKLERDEN DOĞAN MASRAFLAR HARİÇ OLMAK ÜZERE, ÖDEDİĞİ ÜCRETİN TAMAMI KATILIMCIYA İADE EDİLİR. TUR HAREKETİNE 30 İLE 15 GÜN KALANA KADAR YAPILAN İPTALLERDE ÖDENMESİ ZORUNLU VERGİ, HARÇ VE BENZERİ YASAL YÜKÜMLÜLÜKLERDEN DOĞAN MASRAFLAR HARİÇ OLMAK ÜZERE,KATILIMCIYA TOPLAM TUR BEDELİNİN %30'U İADE EDİLİR. KATILIMCININ O ANA KADAR ÖDEDİĞİ ÜCRET %50 ’ NİN ALTINDAYSA ARADAKİ FARK KENDİSİNDEN TAHSİL EDİLİR. HAREKETE 15 GÜNDEN AZ KALA YAPILAN İPTALLERDE TOPLAM TUR BEDELİNİN İADESİ YOKTUR

TARİH VE FİYATLAR

699TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

1 Gece Konaklamalı Kartepe Maşukiye... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.