KESİN ÇIKIŞ
  • Kuşadası Ayvalık Cunda Alaçatı Çeşme Turu 2 Gece 3 Gün: Ege'nin berrak denizini ve unutulmaz sokaklarını birlikte keşfetmeye ne dersiniz?
  • Kuşadası Ayvalık Cunda Alaçatı Çeşme Turu 2 Gece 3 Gün: Ege'nin berrak denizini ve unutulmaz sokaklarını birlikte keşfetmeye ne dersiniz?
  • Kuşadası Ayvalık Cunda Alaçatı Çeşme Turu 2 Gece 3 Gün: Ege'nin berrak denizini ve unutulmaz sokaklarını birlikte keşfetmeye ne dersiniz?
  • Kuşadası Ayvalık Cunda Alaçatı Çeşme Turu 2 Gece 3 Gün: Ege'nin berrak denizini ve unutulmaz sokaklarını birlikte keşfetmeye ne dersiniz?
  • İzmir - Saat Kulesi - Dario Moreno Sokağı
  • Ayvalık - Cunda Adası - Şeytan Sofrası
  • Şarabıyla ünlü Şirince Köyü
  • Sarımsaklı Plajı
  • Çeşme Ilıca Plajı
  • Alaçatı
Ege'nin berrak denizini ve unutulmaz sokaklarını birlikte keşfetmeye ne dersiniz?

ARAÇ HAREKET SAATLERİ:

22:00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı
22:30 Mecidiyeköy Otobüs Durakları (Mado Önü)
23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
23:15 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
23:30 Çayırova Mc Donald’s
01:15 Bursa Otogar


TURA DAHİL OLAN HİZMETLER:
- Gidiş Dönüş Ulaşım
- 2 Gece Otel Konaklaması 
- Otelde Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı
- Otelde Alınan 2 Akşam Yemeği
- Profesyonel rehberlik hizmeti
- Turfırsatı Güvencesi
- 1618 nolu Turizm Kanununa göre Zorunlu Seyahat Sigortası


TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
- Programda Belirtilen İlk Sabah Kahvaltısı
- Programda Belirtilen Son Gün Akşam Yemeği
- Yemeklerde Alınan İçecekler
- Öğle Yemekleri
- Kişisel Harcamalar
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Müze Kart


ÖNERİLERİMİZ:

Gezi boyunca ayağınızda rahat bir ayakkabınızın olması, yürüyüşlerinizi daha keyifli bir hale getirir.
Yapacağınız spor&şık kombinler fotoğraflarınızın likelarını yükseltebilir!
Gece için yanınızda bir hırka, gündüz için güneş gözlüğü..
Ve en önemlisi, fotoğraf makinesi, sarj aleti ve powerbanklarınızı sakın yanınıza almayı unutmayınız!


ÖNEMLİ DETAYLAR:

-Tur esnasında kesinlikle koltuk sözü ve garantisi verilmez.

-Araçlarımız belirlenen noktalardan, belirlenen saatlerde hareket ederler. Hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında olmanız ricamızdır. Geç kalan ve tura katılmayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamayacaklardır.

-Tur kalkış tarihinden önce, araçtaki görevli personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında verdiğiniz numaraya kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz numaranın doğru olmasına lütfen dikkat edin. Aksi taktirde aramızda oluşan iletişimsizlik için sorumluluk tarafınıza ait olacaktır.

-18 Yaş altı reşit sayılmayan misafirlerimizden anne veya babalarıyla beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamenin seyahat sırasında yanında bulundurmaları zorunludur.

-Rehber, hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü taktirde tüm programı tamamlamak kaydı ile zamanlama ve program akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir. -Programda belirtilen oteller, restorantlar herhangi bir problem karşısında, standartları ve mevkiileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

-Turumuz; Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri olarak paket halinde olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Bazı konaklamalı turlarımızın ulaşımsız satışı mevcuttur.

-Yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde, satın alınan tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal edilebilir. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden haber verme yükümlülüğü bize aittir.

-Mücbir sebeplerden -hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk, misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlara uymama gibi- gezilemeyen yerlerden, şirketimiz sorumlu değildir.

-Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

-T.C Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz programlarımızda ayrıca bir fark ödemezler. Müze kart uygulamasının T.C Vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeni ile müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü, bir önceki sirküyü geçersiz kılar.


ARAÇLARIMIZ:

Kullandığımız araçlar kişi sayısı ve yol durumuna göre değişiklik gösterebilir.

16 kişiye kadar; Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter
27 kişiye kadar; Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux
35 kişiye kadar; Otokar Sultan Mega
46 kişiye kadar; Mercedes Travego - Tourismo & Man Fortuna & Neoplan Tourliner / Cityliner


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İzmir – Konak Meydanı – Kordon – Saat Kulesi – Hükümet Konağı 1 gün programını görmek için tıklayınız

22:00 İncirli Dilek Pastanesi Önü
22:30 Mecidiyeköy Mado Önü
23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
23:15 Kartal Köprüsü Altı
23:30 Çayırova Mc Donalds Önü

Belirlenen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra gece araç içi ikramlar eşliğinde İzmir’e doğru hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde alacağımız ekstra kahvaltımızın ardından ilk durağımız olan Tarihi Asansör’e doğru devam ediyoruz. İzmir’de panoramik olarak Tarihi Asansör, Dario Moreno Sokağı, Kordon ve Hükümet Konağı gezilerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından unutulmaz fotoğraflar çekebilmek için İzmir’in simgesi haline gelmiş Saat Kulesi’nde mola veriyoruz. Molamızın ardından Çeşme’ye doğru yola çıkıyoruz. Çeşme’de rehberimizin anlatımları eşliğinde Çeşme Kalesi gezimize başlıyoruz. Rehberimiz bizlere anlatım yaparken Kale’nin muhteşem manzarasın izliyoruz. Kale ile beraber Kanuni Sultan Süleyman tarafından 1528 yılında yaptırılan Kervansarayı’da gördükten sonra Çeşme Meydan’da serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman sırasında sakızlı dondurma yemeyi, sakızlı Türk kahvesi içmeyi ve sakız reçeli almanızı tavsiye ederiz. Serbest zamanımız bittikten sonra Alaçatı’ya doğru hareket ediyoruz. Alaçatı’nın Arnavut kaldırım taşı ile Rum mimarisi ve Osmanlı mimarisinin birleştiği dar kaplı sokaklarında doya doya fotoğraf çekilebilmek ve bol bol hediyelik eşya alabilmek için rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Ilıca Plajı’na geçiyoruz ve rehberimizin belirleyeceği zaman kadar ortalama 2 saat olacak şekilde yüzme molası veriyoruz. Yüzme molamızın ardından otobüsümüze binerek Kuşadası’nda bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama: 3*, 4* oteller
Kahvaltı: Yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır. 
Öğle Yemeği: Çeşme’de serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra) 
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Konaklama: İzmir Otelleri, Surtel Otel, Blue Mare Otel, Belmare otel, vb.

2.

Gün
Meryem Ana – Efes Antik Kenti – Şirince – Kuşadası - Yüzme Molası 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından otobüsümüze binerek Meryem Ana’nın evine ziyaret etmek için Selçuk’a doğru yola çıkıyoruz. Bir dönem Hz. Meryem’in yaşadığı düşünülen bölgede kilise ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından İlk çağlara ait tümüyle mermerden yapılmış ilk kenti ve ihtişamı ile dünyaca ünlü Antik şehirlerinden biri olan Efes Antik Kenti gezimize başlıyoruz. Efes Antik kentinde rehberimizin anlatımları eşliğinde gezeceğimiz Efes harabeleri, Agora, Antik Tiyatro, Yamaç Evler, Odeon, Herakles Kapısı, Traianus Çeşmesi, Hamam Celcus Kütüphanesi gezilerimizi gerçekleştiriyoruz. Buradaki gezimizin ardından öğle yemeği için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Şirince’ye doğru hareket ediyoruz. Zeytinlikler arasında devam eden yolculuğumuz bizi şirin bir Rum Köyü, eski adı ‘’Çirkince’’ olan Şirince’ye varıyoruz. Şirince’de bölgenin en nefis şaraplarının bulunduğu Şarap Evi / Şarap Müzesini ziyaret ediyoruz. Daha sonra köyde birbirinden güzel fotoğraflar çekebilmek için ve alışveriş yapabilmek için serbest zaman veriyoruz. Birbirinden şirin evleri, sokakları ve insanlarıyla Şirince Köyü gezimizi tamamladıktan sonra otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.  Dileyen misafirlerimiz rehberimizin organize edeceği Kuşadası Barlar Sokağı gece turuna katılabilirler (Ekstra)

Konaklama: 3*, 4* oteller
Kahvaltı: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Şirince’de serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.Konaklama: İzmir Otelleri, Surtel Otel, Blue Mare Otel, Belmare otel vb.

3.

Gün
Ayvalık – Cunda Adası – Sarımsaklı Plajı – Şeytan Sofrası 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından otobüsümüze binerek Ayvalık’a doğru hareket ediyoruz. Ayvalık merkezde kapıları, kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile fotoğraflamaya doyamayacağımız Ayvalık Evleri’ni görüp çarşı içerisinde dolaşıp hediyelik eşyalarımızı alıyoruz. Ayvalık merkez gezimizi tamamladıktan sonra Cunda Adası’na yeni adıyla Alibey Adası’na Türkiye’nin İlk Boğaz Köprüsü üzerinden geçerek varıyoruz. Cunda Adası’nda yapacağımız nostaljik gezi ile sizleri eskiye götürüyoruz. Cunda Adası’nda bulunan en eski 8 kilise içinden günümüze en iyi şekilde korunarak gelmiş olan Taksiryannis Kilisesi’ni dışarıdan görüyoruz. Gezimiz sırasında Arnavut kaldırımları üzerinde yürüdüğümüz adada Rumların yaşadığı eski taş evler bizleri büyülüyor ve harika fotoğraf kareleri çekmemizi sağlıyor. Cunda Adası gezimizin ardından 7 km uzunluğunda ve 100 metre eninde bir kumsala sahip olan, her yıl binlerce turistin tatil noktası olan Sarımsaklı Plajı’na geçiyoruz. Burada rehberimizin belirleyeceği zamana akdar ortalama 2 saat olacak şekilde yüzme molası ve serbest zaman veriyoruz. Yüzme molamızın ardından gezimizin son noktası olan Şeytan Sofrası’na doğru hareket ediyoruz. Tepeden baktığınız zaman tüm Ayvalık Adaları ve Midilli Adası gözükmektedir. Üzerinde dilek tutup içine bozuk para atılan bir ayak izi göreceksiniz. Bir efsaneye göre göre bu ayak izi Şeytan’a aittir ve diğer ayağının da karşı dağda olduğu söylenmektedir. Burada rehberimiz bizlere Şeytan Sofrası hakkında bilgiler verdikten sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sırasın da isteyenler manzaraya karşı kahvesini yudumlayabilir, isteyen misafirlerimiz de muhteşem manzarayı fotoğraflarla ölümsüzleştirebilir. Serbest zamanımızın bitimiyle beraber bu güzel turumuzu sonlandırıyoruz ve İstanbul’a doğru dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Turfirsati.com etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Konaklama: Bu gece otel konaklaması yoktur.
Kahvaltı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Ayvalık’ta serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Dönüş yolu üzerinde dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)Konaklama: DÖNÜŞ YOLCULUĞU
YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#36
LOKASYON:
İzmir (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
22:00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı 22:30 Mecidiyeköy Mado Önü 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 23:15 Kartal Köprüsü Altı 23:30 Çayırova Mc Donalds Önü 01:15 Bursa Otogar
İPTAL POLİTİKASI:
72 saate kadar iptal ve iade güvencesi.

TARİH VE FİYATLAR

1.999TL

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kuşadası Ayvalık Cunda Alaçatı... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.