GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ODUNPAZARI TURU

İYİ SEÇİM!
  • GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ODUNPAZARI TURU : Her Cumartesi-Pazar Kalkışlı
  • GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ODUNPAZARI TURU : Her Cumartesi-Pazar Kalkışlı
  • GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ODUNPAZARI TURU : Her Cumartesi-Pazar Kalkışlı
  • GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ODUNPAZARI TURU : Her Cumartesi-Pazar Kalkışlı
  • GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ODUNPAZARI TURU : Her Cumartesi-Pazar Kalkışlı
  • GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ODUNPAZARI TURU : Her Cumartesi-Pazar Kalkışlı
  • GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ODUNPAZARI TURU : Her Cumartesi-Pazar Kalkışlı
  • GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ODUNPAZARI TURU : Her Cumartesi-Pazar Kalkışlı
Her Cumartesi-Pazar Kalkışlı

ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI:

06:00 İncirli Dilek Pastanesi Önü
06:30 Mecidiyeköy İETT Durakları 
07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 
07:15 Kartal Köprüsü (Ankara yönü) 
07:30 Çayırova McDonald's Önü 
07:40 Gebze Center
08:20 İzmit Halkevi Durağı

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :

- Gidiş Dönüş Ulaşım 
- Rehberlik Hizmeti 
- Milli Park Giriş Ücreti 
- Araç İçi Kahvaltı Paketi 
- Seyahat Sigortası 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

- Kişisel Harcamalar
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Öğle YemeğiTUR PROGRAMI:

Belirtilen yerlerdeki buluşmamızın ardından katılacak misafirlerimiz ile otobüs içi kahvaltı paketi ve içecek ikramları eşliğinde Adapazarı - Pamukova - Bozüyük güzergâhını takip ederek Eskişehir`e gidiyoruz. İlk durağımız Sazova Bilim Parkı olacak. Burada Masal Şatosu, Korsan Gemisi, Nuh`un Gemisi gezilecektir. (EKSTRA, Sazova Parkı'na giriş ücretsizdir, şato ve gemilere giriş ortalama 2-3 tl gibi bir fiyattır.) ardından Tülomsaş Fabrikası'nın bahçesinde sergilenen bej renkli olan Devrim arabasını ziyaret ediyor ve fotoğraflarımızı çekiyoruz.

Buradaki gezimizin ardından Eskişehir'in ilk yerleşim yerini oluşturan Osmanlı Dönemi'nden kalma tarihi evlerin bulunduğu meşhur Odunpazarı`nı gezmeye başlıyoruz. Odunpazarı gezimizin ardından Çağdaş Cam Sanatları Müzesi gezimize başlıyoruz; Müze, Türkiye`nin ilk cam sanatları müzesidir. Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Üniversitesi ve Cam Dostları Grubu'nun işbirliği ile kurulmuştur. Müzede 42 cam sanatçısının eserleri sergilenmektedir.

Buradan sonra öğle yemeğimizde (Ekstra) meşhur Çibörek’in tadına bakmak için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Yılmaz Büyükerşen'in Eskişehir'e kazandırdığı Balmumu Heykel Müzesi’ni gezmek isteyen misafirlerimiz için serbest zaman veriyoruz. Ardından Kurşunlu Camii ve Külliyesi, Lületaşı Müzesi, Atlıhan El Sanatları Çarşısı gezilerinden sonra son durağımız ise Porsuk Çayı olacak.

Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. Bozüyük - Adapazarı üzerinden akşam saatlerinde İstanbul'a dönüyoruz. Siz sayın misafirlerimizi bir sonraki Tur fırsatı organizasyonunda görüşmek üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.


ÖNERİLERİMİZ:

Gezi boyunca ayağınızda rahat bir ayakkabınızın olması, yürüyüşlerinizi daha keyifli bir hale getirir.  
Yapacağınız spor&şık kombinler fotoğraflarınızın likelarını yükseltebilir!  
Gece için yanınızda bir hırka, gündüz için güneş gözlüğü..  
Ve en önemlisi, fotoğraf makinesi, sarj aleti ve powerbanklarınızı sakın yanınıza almayı unutmayınız! 

ÖNEMLİ DETAYLAR:

-Tur esnasında kesinlikle koltuk sözü ve garantisi verilmez.     
-Araçlarımız belirlenen noktalardan, belirlenen saatlerde hareket ederler. Hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında olmanız ricamızdır. Geç kalan ve tura katılmayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamayacaklardır.  
-Tur kalkış tarihinden önce, araçtaki görevli personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında verdiğiniz numaraya kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz numaranın doğru olmasına lütfen dikkat edin. Aksi taktirde aramızda oluşan iletişimsizlik için sorumluluk tarafınıza ait olacaktır.       
-18 Yaş altı reşit sayılmayan misafirlerimizden anne veya babalarıyla beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamenin seyahat sırasında yanında bulundurmaları zorunludur.       
-Rehber, hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü taktirde tüm programı tamamlamak kaydı ile zamanlama ve program akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir.        
-Programda belirtilen oteller, restorantlar herhangi bir problem karşısında, standartları ve mevkiileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.       
-Turumuz; Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri olarak paket halinde olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Bazı konaklamalı turlarımızın ulaşımsız satışı mevcuttur.        
-Yeterli çoğunluluk sağlanamadığı taktirde, satın alınan tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal edilebilir. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden haber verme yükümlülüğü bize aittir.        
-Mücbir sebeplerden -hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk, misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlara uymama gibi- gezilemeyen yerlerden, şirketimiz sorumlu değildir.       
-Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.       
-T.C Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz programlarımızda ayrıca bir fark ödemezler. Müze kart uygulamasının T.C Vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeni ile müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü, bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 

ARAÇLARIMIZ:

Kullandığımız araçlar kişi sayısı ve yol durumuna göre değişiklik gösterebilir.     

16 kişiye kadar; Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter 
27 kişiye kadar; Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux  
35 kişiye kadar; Otokar Sultan Mega 
46 kişiye kadar; Mercedes Travego - Tourismo & Man Fortuna & Neoplan Tourliner / Cityliner 


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#9
LOKASYON:
Eskişehir (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü 06:30 Mecidiyeköy İETT Durakları 07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 07:20 Kartal Köprüsü Ankara yönü 07:30 Çayırova McDonald's Önü 07:40 Gebze Center 08:20 İzmit Halkevi Durağı
İPTAL POLİTİKASI:
TÜM TUR PROGRAMLARINDA TUR HAREKETİNE 30 GÜN KALANA KADAR TURU SATIN ALAN KİŞİLERDEN KAYNAKLANAN İPTALLERDE ÖDENMESİ ZORUNLU VERGİ, HARÇ VE BENZERİ YASAL YÜKÜMLÜLÜKLERDEN DOĞAN MASRAFLAR HARİÇ OLMAK ÜZERE, ÖDEDİĞİ ÜCRETİN TAMAMI KATILIMCIYA İADE EDİLİR. TUR HAREKETİNE 30 İLE 15 GÜN KALANA KADAR YAPILAN İPTALLERDE ÖDENMESİ ZORUNLU VERGİ, HARÇ VE BENZERİ YASAL YÜKÜMLÜLÜKLERDEN DOĞAN MASRAFLAR HARİÇ OLMAK ÜZERE,KATILIMCIYA TOPLAM TUR BEDELİNİN %30'U İADE EDİLİR. KATILIMCININ O ANA KADAR ÖDEDİĞİ ÜCRET %50 ’ NİN ALTINDAYSA ARADAKİ FARK KENDİSİNDEN TAHSİL EDİLİR. HAREKETE 15 GÜNDEN AZ KALA YAPILAN İPTALLERDE TOPLAM TUR BEDELİNİN İADESİ YOKTUR

TARİH VE FİYATLAR

425TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ODUNPAZARI... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.