• Günübirlik Cumalıkızık Uludağ Turu:
  • Günübirlik Cumalıkızık Uludağ Turu:
  • Günübirlik Cumalıkızık Uludağ Turu:
  • Günübirlik Cumalıkızık Uludağ Turu:
  • Günübirlik Cumalıkızık Uludağ Turu:
  • Günübirlik Cumalıkızık Uludağ Turu:
  • Günübirlik Cumalıkızık Uludağ Turu:
  • Günübirlik Cumalıkızık Uludağ Turu:

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

04:00 -Beylikdüzü Migros önünden
04:10 -Avcılar Otobüs Durakları
04:20 -Yenibosna Metrobüs - Otobüs Durağı (Ankara istikameti)
04:30 -İncirli Metrobüs - Dilek Pastanesi Önü
04:45 -Mecidiyeköy Meydan (Mado Önü)
05:10 -Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
05:20 -Bostancı Köprüsü Otobüs Durakları(Ankara istikameti)
05:30 -Kartal Köprüsü Otobüs Durakları (Ankara istikameti)
05:40 -Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)
05:50 -Çayırova Mc Donald's
06:00 -Gebze Center Önü

Siz değerli misafirlerimiz ile Turfırsatı araçları ile buluşmamızın ardından ilk durağımız olan Cumalıkızık Köyüne gidiyoruz. Burada alacağımız serpme köy kahvaltısı ile gezimize başlıyoruz. Köyde koruma ve yenileme çalışmalarının yapıldığı toplam 270 evden bazılarına ve Etnografya Müzesi’ne misafir oluyoruz. Cumalıkızık Köyünde Konuk Evi, Sanat Evi, Çoban Evi, Etnografya Müzesi’ni gezip dünyanın en dar aralığı olan Cin Aralığı’ndan geçmeyi deneyeceğiz. Cumalıkızık gezimizin ardından Marmara bölgesinin en büyük Kayak Merkezi Uludağ'a doğru yol alıyoruz. Ortalama olarak 13.00 gibi Uludağ'a ulaştığımızda dileyenler kayak yapmak için skipasslarını alarak Kayak takımlarıyla gün boyu kayak yapma imkanı bulacaktır.Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz kızakla kayabilir, kartopu oynayabilir, kardan adam yapabilir, çevredeki kafelerde sıcak vakit geçirebilir. Kayak dersi almak isteyen veya kayak takımı kiralamak isteyen misafirlerimize Rehberimiz yardımcı olacaktır. öğlen yemeği serbest zaman acıktığınızda sucuk ekmek+ içecek menüsünü dilediğiniz zaman alabilirsiniz.16.00 - 16:30 gibi dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Merkeze indiğimizde Bursa'nın meşhur İskender'inden tatmak için mola vereceğiz. Sonrasında İstanbul'a varıyoruz . Siz sayın misafirlerimizi almış olduğumuz kalkış noktalarında bırakarak bir sonraki Turfırsatı.com turunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Konaklama:Bu turumuzda konaklama yoktur.

Kahvaltı:Serpme Köy Kahvaltısı

Öğle Yemeği:Sucuk Ekmek + içecek (ekstra)

DAHİL OLANLAR:
Gidiş - Dönüş Ulaşım
Rehberlik Hizmeti
Milli Park Giriş Ücreti
Cumalıkızık'da Serpme Köy Kahvaltısı Dahil
Araç İçi Su İkramı
Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Öğle Yemeği (sucuk ekmek + içecek)
Kayak Ekipmanları
Telesiyej

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#459
LOKASYON:
Bursa- Uludağ
İPTAL POLİTİKASI:
TÜM TUR PROGRAMLARINDA TUR HAREKETİNE 30 GÜN KALANA KADAR TURU SATIN ALAN KİŞİLERDEN KAYNAKLANAN İPTALLERDE ÖDENMESİ ZORUNLU VERGİ, HARÇ VE BENZERİ YASAL YÜKÜMLÜLÜKLERDEN DOĞAN MASRAFLAR HARİÇ OLMAK ÜZERE, ÖDEDİĞİ ÜCRETİN TAMAMI KATILIMCIYA İADE EDİLİR. TUR HAREKETİNE 30 İLE 15 GÜN KALANA KADAR YAPILAN İPTALLERDE ÖDENMESİ ZORUNLU VERGİ, HARÇ VE BENZERİ YASAL YÜKÜMLÜLÜKLERDEN DOĞAN MASRAFLAR HARİÇ OLMAK ÜZERE,KATILIMCIYA TOPLAM TUR BEDELİNİN %30'U İADE EDİLİR. KATILIMCININ O ANA KADAR ÖDEDİĞİ ÜCRET %50 ’ NİN ALTINDAYSA ARADAKİ FARK KENDİSİNDEN TAHSİL EDİLİR. HAREKETE 15 GÜNDEN AZ KALA YAPILAN İPTALLERDE TOPLAM TUR BEDELİNİN İADESİ YOKTUR

TARİH VE FİYATLAR

450TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Günübirlik Cumalıkızık Uludağ... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.