• Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:
 • Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün:

ARAÇ KALKIŞ SAATLERİ:
04.30 Beylikdüzü Migros Önü
04.45 Avcılar Metrobüs Durağı
05.00 İncirli Dilek Pastanesi Önü
05.30 Mecidiyeköy İETT Durakları
06.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi
06.20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
06.30 Çayırova McDonald's

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:
-1 Gece Dağ Oteli Konaklaması
- 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
- 1 Açık Büfe Öğle Yemeği
- 1 Açık Büfe Akşam Yemeği
- Araç İçi Kahvaltı Paketi
- Seyahat Sigortası
- Milli Park Ücretleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
- Gidiş-Dönüş Ulaşım
- Kayak Takımı
- Kayak Pantolonu 
- Kayak Montu

ÖNERİLERİMİZ: 

Gezi boyunca ayağınızda rahat bir ayakkabınızın olması, yürüyüşlerinizi daha keyifli bir hale getirir.Yapacağınız spor&şık kombinler fotoğraflarınızın likelarını yükseltebilir!
Beyazın gözünüzü almaması için kışlık güneş gözlüğü öneririz. Kendi kayak ekipman ve kıyafetlerinizi de getirebilirsiniz.Termal içlik, kayak çorabı, eldiven gibi aksesuarlarınızı da yanınıza alabilirsiniz.Ve en önemlisi, fotoğraf makinesi, sarj aleti ve powerbankinizi yanınıza almayı unutmayınız!

ÖNEMLİ DETAYLAR:

-Tur esnasında kesinlikle koltuk sözü ve garantisi verilmez.
-Araçlarımız belirlenen noktalardan, belirlenen saatlerde hareket ederler. Hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında olmanız ricamızdır. Geç kalan ve tura katılmayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamayacaklardır.
-Tur kalkış tarihinden önce, araçtaki görevli personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında verdiğiniz numaraya kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz numaranın doğru olmasına lütfen dikkat edin. Aksi taktirde aramızda oluşan iletişimsizlik için sorumluluk tarafınıza ait olacaktır.
-18 Yaş altı reşit sayılmayan misafirlerimizden anne veya babalarıyla beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamenin seyahat sırasında yanında bulundurmaları zorunludur. -Rehber, hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü taktirde tüm programı tamamlamak kaydı ile zamanlama ve program akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
-Programda belirtilen oteller, restoranlar herhangi bir problem karşısında, standartları ve mevkiileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
-Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri olarak paket halindedir, ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Bazı konaklamalı turlarımızın ulaşımsız satışı mevcuttur.
-Yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde, satın alınan tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal edilebilir. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden haber verme yükümlülüğü bize aittir.
-Mücbir sebeplerden -hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk, misafirlerin rehberin verdiği zamanlara uymama gibi- gezilemeyen yerlerden, şirketimiz sorumlu değildir.
-Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
-T.C Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz programlarımızda ayrıca bir fark ödemezler. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeni ile müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü, bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

ARAÇLARIMIZ:
Kullandığımız araçlar kişi sayısı ve yol durumuna göre değişiklik gösterebilir.
16 kişiye kadar; Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter
27 kişiye kadar; Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux
35 kişiye kadar; Otokar Sultan Mega
46 kişiye kadar; Mercedes Travego - Tourismo & Man Fortuna & Neoplan Tourliner / Cityliner

 Alkolsüz Her Şey Dahil Konsept Özellikleri

Kahvaltı (07:30 ile 10:30 saatleri arasında) (Açık Büfe)

Öğle Yemeği (12:30 ile 14:30 saatleri arasında) (Açık Büfe)

5 Çayı (17:00 ile 18:00 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (19:00 ile 21:00 saatleri arasında) (Açık Büfe)

Gece Çorbası (00:00 ile 01:00 saatleri arasında)

Şömine Bar (09:30 ile 24:00 saatleri arasında)(Tesisin belirlediği soft ve sıcak içecekler)

Sabah kahvaltısı öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup tesisin belirlemiş olduğu saatler ve markalar dahilinde yerli içecekler 10:00 ile 24:00 saatleri arası ücretsizdir. Taze sıkılmış meyce suları ücretlidir. Alkolsüz Her şey dahil konsepti giriş günü akşam yemeği ile başlayıp, çıkış günü öğle yemeği ile biter, Otel müsaitliğine istinaden erken girişlerde alınacak kahvaltı veya öğle yemeği, geç çıkışlarda ise alınacak akşam yemeği extra ücrete tabidir. Tesiste alkol satışı yoktur.

Skyfall Cafe’ de alınan yiyecek ve içecek hizmetleri ücretlidir.

* Tesisin 148 Superior, 2 Deluxe, 4 Deluxe Suit, 2 Junior Suit, 10 Family Suit, 1 Disabled, 1 King Suit, 2 Superior King Suit ve 1 Başkanlık Suit olmak üzere toplam 171 odası bulunmaktadır. Odalar dağ, orman veya pist manzaralıdır.

* Superior Oda :148 adettir. 2 kişi, 3 kişi ve 4 kişi konaklayabileceği şekilde 26 m², 36 m² ve 40 m² genişliğinde odalardır. Odalarda; Halı zemin, duşa kabin, saç kurutma makinesi, direkt telefon, internet, uydu yayını, emanet kasa, kettle ce çay & kahve ikramı, terlik, saccade, minibar ve buklet malzemeleri bulunmaktadır.

* Deluxe Oda; 2 adettir. 32 m² genişliğindedir. 1 adet çift kişilik yatak , 1 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odada; elektrikli şömine, halı zemin, duşa kabin, saç kurutma makinesi, direkt telefon, internet, emanet kasa, kettle ve çay & kahve ikramı, terlik, minibar, uydu yayınlı lcd tv, merkezi ısıtma, seccade ve buklet malzemeleri bulunmaktadır.

*Deluxe Suit Oda; 4 adettir. 35 m² genişliğindedir.1 adet çift kişilik yatak bulunmaktadır. Odada; Elektrikli şömine, jakuzili küvet, parke zemin, duşa kabin, saç kurutma makinesi, direkt telefon, internet, emanet kasa, kettle ve çay & kahve ikramı, terlik, minibar, uydu yayınlı lcd tv, seccade ve buklet malzemeleri bulunmaktadır.

* Junior Suit Oda : 2 adettir. 35 m², genişliğindedir. 1 adet çift kişilik yatak ve 1 adet açılabilir baza bulunmaktadır. Odalarda; Parke emin, duşa kabin, saç kurutma makinesi, direkt telefon, internet, emanet kasa, kettle ve çay & kahve ikramı, terlik, minibar, uydu yayınlı lcd tv, merkezi ısıtma, seccade ve buklet malzemeleri bulunmaktadır. Junior Suit Oda tek geniş odadır, yatak odası ve oturma grubundan oluşmaktadır.

* Aile Suit Oda : 10 adettir. 60 m² genişliğindedir. 2 Yatak odasından oluşmaktadır, 1 adet çift kişilik yatak ve 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odada; Parke zemin, ebeveyn banyo, duşa kabin, saç kurutma makinesi, direkt telefon, internet, emanet kasa, kettle ve çay & kahve ikramları, terlik, minibar, uydu yayınlı lcd tv, merkezi ısıtma, seccade ve buklet malzemeleri bulunmaktadır.

* King Suite Oda; 1 adettir. 60 m² genişliğindedir. 1 adet çift kişilik yuvarlak yatak ve oturma odasından oluşmaktadır. Odada; Jakuzili küvet, 2 adet elektrikli şömine, parke zemin, duşa kabin, saç kurutma makinesi, direkt telefon, internet, emanet kasa, kettle ve çay & kahve ikramları, terlik, minibar, uydu yayınlı lcd tv, merkezi klima, seccade, buklet malzemeleri bulunmaktadır.

* Superior King Suit Oda : 2 adettir. 105 m² genişliğindedir. 1 Çift kişilik yatak, jakuzili küvet, 1 adet elektrikli şömine, taş şömineli oturma salonu, soyunma odası, sauna, parke zemin, banyo, saç kurutma makinesi, direkt telefon, internet, emanet kasa, kettle ve çay & kahve ikramı, terlik, minibar, uydu yayınlı lcd tv, merkezi ısıtma, seccade ve buklet malzemesi bulunmaktadır.

*Başkanlık Suit;1 adettir. 333,5 m² genişliğinde 2+1 oda planından oluşmaktadır. Odada ; 2 adet ortopedik çift kişilik yatak, halı ve parke zemin, otomasyon aydınlatma sistemi, elektronik sistemli kapılar, 24 saat oda servisi, internet, uydu yayını ve 5 adet lcd tv, çalışma odası, merkezi ısıtma, saç kurutma makinesi, özel banyo ve duş, terlik, mikrodalga, ocak, fırın, bulaşık makinesi, emanet kasa, soyunma odası, 2 adet şömine , mutfak ve ekipmanları, küvetli ve jakuzili banyo, seccade, Kur'an , oda ve banyoda telefon, kütüphane, yemek masası bulunmaktadır. 4 yetişkin konaklamasına uygundur.

* Tesiste 1 adet engelli odası bulunmaktadır.

* Superior odalar için 3 yetişkin yanında 2 çocuk şeklinde konaklamalar sıkışıklık bilgisinde kabul görür.

Genel Özellikler

* Tesis 2015 yılında hizmete açılmıştır. 3 adet misafir asansörü mevcuttur.

* Odalarda çay ve günlük 1,5 lt su ücretsiz konulmaktadır.

* Minibar giriş günü ücretsiz olarak doldurulacaktır. Su ve soda her gün ücretsiz olarak yenilenir. Konaklamanın devamında diğer içecekler oda servisimizden ücretli olarak sipariş verebilir.

* Otelin tüm genel alanlarında ücretsiz wi-fi erişimi sunulmaktadır.

* Tesiste 3 adet salon mevcuttur. Event Hall Salonu 639 m², Vista Salonu 366 m², Nova Salonu 95 m² genişliğindedir. Salonlar tiyatro düzeni, sınıf düzeni ve ya U düzeni olabilmektedir.

* Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

* Çocuk , Aile ve Engelli misafir konaklamasına uygundur.

* Sky Fall Cafe(kayak odası yanı): Gün içerisinde Telesiyej yanındaki Kafede her türlü Snack çeşitleri, Sıcak ve Soğuk Alkolsüz içecekler, Pizza, Makarna ve Nefis Pasta çeşitlerini ücreti karşılığında buradan tedarik edebilirsiniz. SKY FALL CAFÉ Otel misafirleri ve dışardan gelen konuklar için ÜCRETE TABİDİR. Skyfaall Cafe de Hafta sonu 22:30 da başlayan canlı müzik programında içecekler ekstradır, herhangi bir giriş ücreti talep edilmez.

* Ortak kullanım alanları: Şömine alanı(türk kahvesi ücretsiz), Kitap okuma alanı, Karşılama lobisi, Skyfall cafe (ücretli), pastane bölümü.

* Şömine bar bölgesinde verilen Canlı müzik ücretsiz olarak verilir, misafirlere konsepte dahil olan içecekleri ikram edilir. Şömine alanında saat 10:00 - 00:00 arasında Türk kahvesi ücretsizdir. Diğer alanlarda ücretlidir.

* Pistlerin Zorluk Dereceleri: Zorluk dereceleri (mavi-kırmızı-siyah) mevcuttur. Bir adet ortak kullanım pist mevcuttur. Kayak pistine mesafesi 0 mt. dir.

* Tesiste alkol satışı yoktur.

*Tesis 2018 yılında QM AWARDS ödüllerinde Türkiye'nin en iyi Kayak Oteli olarak seçilmiştir.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Uludağ 1 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah Belirtilen Saatlerde Yolculuk

Sabah 10.00 Uludağ'a Varış

Otele giriş 14.00
Konaklama: Bof Otel

2.

Gün
Uludağ 2 gün programını görmek için tıklayınız

Saat 16.30 Dönüş

İstanbul'a Varış 21.00Konaklama: Bof Otel
YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#454
LOKASYON:
Uludağ
İPTAL POLİTİKASI:
TÜM TUR PROGRAMLARINDA TUR HAREKETİNE 30 GÜN KALANA KADAR TURU SATIN ALAN KİŞİLERDEN KAYNAKLANAN İPTALLERDE ÖDENMESİ ZORUNLU VERGİ, HARÇ VE BENZERİ YASAL YÜKÜMLÜLÜKLERDEN DOĞAN MASRAFLAR HARİÇ OLMAK ÜZERE, ÖDEDİĞİ ÜCRETİN TAMAMI KATILIMCIYA İADE EDİLİR. TUR HAREKETİNE 30 İLE 15 GÜN KALANA KADAR YAPILAN İPTALLERDE ÖDENMESİ ZORUNLU VERGİ, HARÇ VE BENZERİ YASAL YÜKÜMLÜLÜKLERDEN DOĞAN MASRAFLAR HARİÇ OLMAK ÜZERE,KATILIMCIYA TOPLAM TUR BEDELİNİN %30'U İADE EDİLİR. KATILIMCININ O ANA KADAR ÖDEDİĞİ ÜCRET %50 ’ NİN ALTINDAYSA ARADAKİ FARK KENDİSİNDEN TAHSİL EDİLİR. HAREKETE 15 GÜNDEN AZ KALA YAPILAN İPTALLERDE TOPLAM TUR BEDELİNİN İADESİ YOKTUR

TARİH VE FİYATLAR

2.700TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Bof Hotel Uludağ 1 Gece 2 Gün ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.